Farské oznamy z 21.11.2021

Budúcu nedeľu (a sobotu večer) budeme ponúkať adventné vence. Ak máte záujem o veniec, zapíšte sa do tabuľky v zadnej časti kostola, alebo sa zaregistrujte na farskej stránke kalvaria.verbisti.sk.

V piatok, 26. novembra 2021, Vás pozývame na misijnú rozlúčku s našou farníčkou Jankou Buffovou, ktorá 1. decembra odchádza na rok do Panamy na misijnú skúsenosť s rehoľnou rodinou vicentských laiskckých misionárov. Sv. omšu bude slúžiť P. Pavol Noga (vincentín). Janku chceme podporiť našimi modlitbami. Ak by ste cítili pozvanie podporiť činnosť laických misionárov a túto misiu v Paname svojim milodarom, bude tak možné urobiť počas tejto rozlúčkovej slávnosti.

Budúcu nedeľu je jesenná zbierka na charitu. Za vaše milodary Pán Boh zaplať.

Na sobotu 4. decembra je možné objednať si Kalvárske koláčiky.  Krabička koláčov bude obsahovať mix aspoň 15 kusov týchto koláčikov: tartaletka, panna cotta, mini pavlovka, penové koliesko, cheescake, čokoládová kocka a punčový rez. Odporúčaný milodar za krabicu je 18 eur. Môžete si ju objednať na našom e-shope: obnovakalvarie.eu. Je možný aj osobný odber.

Zapisovanie úmyslov sv. omší na január bude od piatku v sakristii kostola. Pre tých, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť sv. omše kvôli opatreniam, bude možné svoj úmysel nahlásiť telefonicky v piatok cez úradné hodiny (0950 233 140).

Kalvárske hlasy

Kalvársky e-shop