Modlitba

Drahí priatelia, na tejto stránke môžete napísať svoj úmysel, za ktorý sa v našom pútnickom mariánskom kostole budeme modliť. Rovnako je možné prosby vhodiť osobne do krabičky v zadnej časti kostola. Vaše úmysly budú prednesené počas štvrtkových adorácií pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. Za uvedené prosby bude každú prvú sobotu obetovaná sv. omša o 10,00 hodine, v ktorej všetkých zverujeme pod ochranný plášť Matky Božej.

9. júla 2020

Prosím o modlitbu za nulitu môjho manželstva s Vladimírom. PBZ

25. júna 2020

Prosím o zdravé dieťatko ktoré nosím pod svojím srdcom.Aby mi ho Pán uzdravil.PBZ

4. júna 2020

Ďakujem Ti Bože za Tvoje milosrdenstvo a pomoc a zároveň prosím o silu Ducha Svätého na úspešné zvládnutie prijímacích skúšok.

31. mája 2020

Pane Ježišu, prosím ťa za vnútorné uzdravenie pre Petru. Amen.

31. mája 2020

Ó Otče, Ó Synu, Ó Duchu Svätý, Ó Najsvätejšia Trojica, Ó prečistá Panna Mária, všetci svätí a sväté neba, prosím o milosť obrátenia pre Jána a pre jeho otca Slavomíra pre preliatu krv môjho Spasiteľa Ježiša Krista. +
Nech je naveky chválený a velebený Ježiš, Boží Syn, ktorý nás svojou prečistou krvou zachránil. Amen.

30. mája 2020

Prosím o uzdravenie mojej mamky a otcove obrátenie.

23. mája 2020

Ježišu, prosím ak chces, oslobod moju sestru od závislosti na alkohole.

20. mája 2020

Chceme dakovat za nasich patrov Verbistov, za vsetko co robia pre nasu farnost a prosit o hojne milosti a zdravie pre kazdeho z nich! PBZ

20. mája 2020

Prosím o silu Ducha Svätého na úspešné dokončenie skúšok pre všetkych študentov.

17. mája 2020

Pane Ježišu, daj nám prosím nové srdcia z mäsa a pevného ducha, aby sme boli ľuďmi podľa Tvojho srdca a rýchli v odpúšťaní. Chvála Ti Trojjediný Bože!

10. mája 2020

Pane Ježišu ďakujem za dožitých 89 rokov mojej mamičky.Ďakujem za jej pokoj, obetu v bolesti,lásku v jej očiach, ďakujem Pane, že nás cez ňu objímaš,držíš v náručí.Požehnaj ju a sprevádzaj i naďalej .

9. mája 2020

Za Božiu pomoc a milosrdenstvo ako aj pokoj, pokoru a zdravie pre našu rodinu. Tiež Ti Bože ďakujeme za všetko čo sme od Teba obdržali.

30. apríla 2020

Prosím za dar zdravia pre Alžbetu a účinnú liečbu rakoviny pre Máriu.Prosím aj za našu celú rodinu, zdravie, pokoj a prácu pre syna.Vďaka Ti Pane za všetko!

30. apríla 2020

Pastier, ktorý vedieš svoj ľud na pasienky večného života, povolávaj aj dnes mladých mužov do služby pre Tvoje kráľovstvo na plný úväzok a udeľ túžbu po svätosti a úplnú odovzdanosť všetkým, ktorí na túto cestu už nastúpili.

30. apríla 2020

Bože, požehnávaj p. Kušníra, ktorý dnes slávi svoje narodeniny a do ďalšieho roku života mu udeľ potrebné milosti na Tebe milý život.

30. apríla 2020

Dobrý Bože, vypočuj našu prosbu za rodinných príslušníkov, našich priateľov a všetkých, ktorým sme prisľúbili svoju modlitbu. Žehnaj a sprevádzaj všetkých na ceste života.

30. apríla 2020

Štedrý darca, odmeň pozemským i nebeským požehnaním všetkým dobrodincom nášho kostola ich vklad do rozvoja nášho kostola i pútnického miesta.

30. apríla 2020

Pane, prosíme Ťa o zmiernenie následkov tejto pandémie vo všetkých rovinách nášho života a skoré zotavenie jednotlivcov i spoločnosti, ktorí boli týmto ochorením postihnutí.

30. apríla 2020

Nebeský lekár zverujeme do Tvojich starostlivých rúk Vincenta, Moniku a Vilmu z oddelenia pre Covid pozitívnych pacientov a prosíme o Tvoju pomoc a podporu pre členov ich rodiny.

23. apríla 2020

Odovzdávam Ti, Pane, svojho brata a prosím o dar viery pre neho. Amen

23. apríla 2020

Pane Ježišu, prosím Ťa za veľmi chorú Darinku. Potešuj, posilňuj a posväcuj ju v jej bolestiach. Nech jej srdce je ochotné Ti dôverovať vo všetkom. A ak je to Tvoja vôľa, prosím o jej uzdravenie. Amen

23. apríla 2020

Pane Ježišu, prosíme Ťa za doktora Mareka a jeho manželku, ochraňuj ich a veď svojím Duchom v ich obetavom povolaní. Amen

22. apríla 2020

Prosíme o Jankine uzdravenie, aby sa Dobrý Boh oslávil v jej chorobe a v jej živote. Vďaka Ti Nebeský Otec.

20. apríla 2020

Pane,prosím Ťa,aby Ti môj manžel začal opäť dôverovať… Vďaka Ti Pane za všetko.

16. apríla 2020

Pane Ježišu, ďakujeme Ti za Tvoju nekonečnú lásku k nám, za Tvoju starostlivosť. Ďakujeme, že sme pre Teba tak vzácni. Prosíme o milosť, aby sme Ťa stále viac milovali v našich blížnych a nachádzali Ťa v každodennej všednosti dňa. Amen

13. apríla 2020

Pane Ježišu, darca života, prosíme Ťa o požehnanie za počatie nového života v našom manželstve. Zároveň Ťa prosíme o požehnanie a pevné zdravie pre kňazov i naše rodiny.

12. apríla 2020

Prosíme Pane, uzdrav našu nevestu,ktorá je v požehnanom stave a daj jej/im zdravie. Tvoje milosrdenstvo je večné a trvá na veky. Vďaka Ti Pane.ďakujeme.

12. apríla 2020

Prosím 🙏 za dar zdravia a účinnú liečbu rakoviny pre nášho zaťa Róberta. Vďaka Ti Pane. Ďakujem.

9. apríla 2020

Pane, prosime Ta o dar lasky do nasich vztahov. Vdaka Ti.

9. apríla 2020

Prosím o dar zdravia duše i tela pre našich kňazov.

8. apríla 2020

Prosime za rodiny na celom svete, aby nas tato situacia viac zblizila a posilnila vzajomne vztahy. Prosime daj nam vsetkym silu obetovat sa pre druhych. Prosime aj aby sme aj bez osobnej ucasti na bohosluzbach a bez navsev nasich najblizsich vedeli plnohodnotne prezit Velkonocne sviatky.

8. apríla 2020

ďakujem Ti Pane za všetkých ľudí okolo mňa,ďakujem , že som mala možnosť Ťa spoznať, moja láska,môj pokoj, moja sila, moja radosť, moje všetko…..

8. apríla 2020

Pane prosím za svojho otca, daj mu silu v jeho starobe všetko dobre znášať

8. apríla 2020

Prosím za naše manželstvo, Pane daj mi silu,aby som chápala svojho manžela, aby som vedela voliť tie správne slová, aby sme si našli znova tú správnu cestu k sebe.Prosím aj za našu celú rodinu, zdravie, pokoj , radosť

7. apríla 2020

Chceme prosit aj za vsetkych nasich patrov verbistov, ktori nam pomahaju a sluzia aj v tychto tazkych casoch. Nech Vam Pan pozehna pevne zdravie!

6. apríla 2020

Prosím, aby sa dobrý Boh oslávil v Jankinom uzdravení tela i duše. Jemu sláva naveky.

6. apríla 2020

Prosime za pokoj a lasku do nasho manzelstva, nech sa vola Bozia stane v otazke pocatia dalsieho zdraveho dietatka. Za Boziu pomoc pre nase deti.

5. apríla 2020

Prosím za zdravie pre Sidóniu, keď vidím ako popri liečbe stále veľmi trpí.

4. apríla 2020

Abi sa uzdravili ludia a abi konecne zmizla ta koruna virus amen

3. apríla 2020

Prosím o milosť bezproblémového tehotenstva , za dar zdravého dieťatka, za zdravie pre celú našu rodinu a za zdravie pre Dušana, ktorý ide na korona testy. PBZ

3. apríla 2020

Prosím o modlitu za svoju drogovo zásvislú krstnú dcéru.
Ďakujem

3. apríla 2020

Veľmi prosím o modlitbu za manželstvo neterky, ktoré je dlhodobo v ohrození a v riešení po mnohých stránkach ako ďalej,
ďakujem.

2. apríla 2020

Prosím za uzdravenie kolegyne. Amen

1. apríla 2020

Pane Ježišu, odovzdávame a prosíme Ťa za všetkých doktorov, zdravotné sestry. Posilňuj ich v tomto ťažkom čase a chráň. Amen

1. apríla 2020

Ježišu, prosíme Ťa za všetkých ľudí, ktorí v týchto dňoch zomierajú opustení. Vlož im do srdca Svoj Pokoj a drž ich vo Svojom náručí. Amen

1. apríla 2020

Ježišu, prosíme Ťa za bábätko, ktoré si nám požehnal, chráň ho Svojou Láskou a požehnaním, aby sa narodilo na Tvoju slávu. Amen

1. apríla 2020

Pane Ježišu, prosím ťa za uzdravenie mojej sestry Zuzany z jej chorôb duše i tela a za jej znovunájdenie si vzťahu s tebou. Vďaka ti Pane.

1. apríla 2020

Za vsetkych chorych na koronavirus aby sa viliečily a aby už skončil koranavirus na celom svete

31. marca 2020

Pane Ježišu, spolu s manželom Ťa prosíme za milosť počatia v našom manželskom živote ♥ a o zdravie a Božie požehnanie pre naše rodiny.

31. marca 2020

Prosim za zdravie a Božie požehnanie pre všetkých kňazov na celom svete, ale predovšetkým v ťažko skúšanom Taliansku.

31. marca 2020

Prosim o pokoj duse pre zomreleho Miroslava.

31. marca 2020

Prosim o uzdravenie tela i duse pre Elenu a Bozie pozehnanie pre celu nasu rodinu.Pan Boh nam pomahaj.

31. marca 2020

Prosím o modlitbu za vnútorne a vonkajšie uzdravenie chorého, Jána

31. marca 2020

Pane Ježišu, prosím Ťa za všetkých zomierajúcich a ich rodiny aby sa im dostalo potrebnej útechy a milostí potrebných pre spásu ich duší.

31. marca 2020

Je mi proti srsti že su kostoli zatvorene bez omši chyba to najme teraz veď tam kde je boh tam neni nič zlé.! Za 1a2svetovej vojni boli kostoli z omšami chýba to velmi uprimne nech nás nás pán boh opatruje.

29. marca 2020

Prosíme o zdravie a Božie požehnanie pre celú našu rodinu a všetkých známych.

29. marca 2020

Dobrý Bože, prosím o silu a milosť pre členov mojej rodiny v zložitých okolnostiach života odpúšťať a vždy nanovo začínať a milovať Tvojou láskou.

28. marca 2020

Prosím o modlitbu za členov mojej rodiny a všetkých blízkych, aby sme v zdraví zvládli toto neľahké obdobie.

Zamyslenia na Rok Božieho Slova

Najnovšie zamyslenie

29.4.